Wróżby o zdrowiu

Wróżba na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Zdrowe ciało jest konieczne dla utrzymania spokoju i równowagi ducha. Ciało, w którym zamieszkała choroba, to powód naszych zmartwień i stresu. Najgorsza jest jednak niepewność, kiedy nie wiemy ile czasu będziemy jeszcze zdrowi lub czy uda nam się pokonać trawiącą organizm chorobę. Tymczasem jest sposób na to, by pokonać strach i zdobyć potrzebną wiedzę, którą potem wykorzystamy do działania. To szansą są wróżby o zdrowiu, czyli wieszczenie profesjonalne i przepełnione energią jasnowidztwa.

Dowiedz się, czy będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem

Mimo gwałtownego rozwoju technologii i przekonaniu o tym, że wszystko da się wytłumaczyć za pomocą wiedzy i logiki, wiele chorób pozostaje niewyjaśnionych. Specjaliści rozkładają ręce i nazywają je trudnymi do wytłumaczenia przypadkami. Tam, gdzie nauka nie zdziała nic, warto zwrócić się w stronę tego, co duchowe. Tym bardziej, że kontakt z wróżkami jest możliwy praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Odkrycie tego, co nieznane

Ludzkości od zawsze towarzyszy przeczucie, że los człowieka to jedna wielka zagadka. Prośba o wróżbę pokazującą to, co dotychczas nieznane, to nic innego jak ukryta chęć posiadania wiedzy, którą można wykorzystać jako broń, a przynajmniej jako tarczę ochronną. Jeśli bowiem wiemy, co złego prawdopodobnie nam się przydarzy, to zawsze mamy szansę na przygotowanie i skuteczną obronę. Choroby, te mniej lub bardziej poważne, krzyżują plany, a przede wszystkim zaskakują, co powoduje kumulację negatywnych uczuć w nas samych oraz wysokie straty finansowe.

Przyszłość zawiera się w gwiazdach

Mówi się, że los każdego z nas został zapisany w kartach lub w gwiazdach. Kosmos od zawsze budził w ludziach ciekawość, ale rzadko kiedy możemy wyobrazić sobie istotę jego nieskończoności. Warto zwrócić się w jego stronę i tam szukać odpowiedzi na pytania, którymi zaprzątamy sobie głowę. Oparte na dacie urodzenia wróżby pozwalają ocenić nie tylko aktualny stan organizmu – to również realna szansa na uzyskanie pożytecznych rad w kierunku zadbania o własne zdrowie. Wróżby o zdrowiu wskazują na jakie choroby  zwrócić uwagę i które z badań wykonać.

Cykl zdrowotny zaklęty w kartach

Karty Tarota mówią wiele na temat zdrowia, ponieważ jest to nieodłączny element życia każdego z nas. Karta Głupca oznacza problemy zdrowotne wieku młodzieńczego, zranienia i ugryzienia. Karta Maga mówi, że naszą chorobę można wyleczyć metodami nowoczesnymi. Natomiast sama postać Maga wskazuje na wszelkie schorzenia związane z bólami brzucha i głowy. Przy sprzyjającym ustawieniu ta karta oznacza też, że starania o dziecko będą udane. Podobnie jak karta Cesarzowej, która wskazuje na udany przebieg ciąży. Siedząca postać cesarzowej zachęca do tego, by zacząć dbać o siebie. Jej przeciwieństwem jest karta Cesarza, która symbolizuje męskie przypadłości oraz schorzenia związane z kręgosłupem lub stawami. Przy dobrym ułożeniu, karta Cesarza obwieszcza rychłe przezwyciężenie choroby. Z kolei karta Kapłanki jest jedną z najbardziej tajemniczych z całej talii. Damska postać wskazuje na możliwe schorzenia związane z tak zwanymi sprawami kobiecymi. Przeciwna jej karta Kapłana jest symbolem wiedzy mistycznej, dostępnej jedynie dla wybranych, dlatego zaleca się przy niej wizytę u specjalisty.

Istnieje jeszcze wiele innych kart Tarota, które pozwalają poznać przyszłość i ustrzec się przed chorobą. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat poszczególnych kart i poznać dedykowane Tobie ułożenie, to polecamy skontaktować się z jedną z naszych wróżek.

Dlaczego warto zwrócić się do wróżki?

Nie wszystko da się wytłumaczyć za pomocą rozumu. Podobnie jest z przyszłością, o której wiedza jest dostępna tylko osobom ze specjalnym darem. Chęć zdobycia informacji na temat aktualnego i przyszłego stanu zdrowia to zjawisko w pełni naturalne dla ludzi. Wróżka, podobnie jak lekarz, jest specjalistką w swej dziedzinie. Jeżeli chcemy uzyskać wgląd w naszą przyszłość to możemy zaufać jej przepowiedniom, które posłużą jako porady zdrowotne. Wystarczy zwrócić się do wróżki telefonicznie, za pomocą rozmowy lub krótkiego SMS-a, a uzyska się pomoc i wyczerpującą odpowiedź.

 

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min