Wróżby o przyjaźni

Wróżba na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Podstawą ezoteryki jest tajemnica. Wiedza dostępna wyłącznie dla wybranych. Może ona dotyczyć wydarzeń utajnionych przed ogółem ludzi. Często odnosi się również do wiedzy na temat świata, która dostępna jest wyłącznie dla wybranych. Ezoteryka to w końcu sfera życia, obejmująca rzeczy ulotne, przez wielu niezrozumiałe, ale również rzutujące na życie ludzkie. Niektóre osoby mają zdolności dostrzegania tego, co dla przeciętnego człowieka niewidoczne. Warto korzystać z ich pomocy, aby zapewnić sobie szczęście, odzyskać spokój ducha, a także ustrzec się przed niejednym błędem.

Zadzwoń do wróżki, aby poznać przyszłość swojej przyjaźni

Po radę do wróżki

Ludzie zgłaszają się do wróżek z różnymi pytaniami i problemami. Niekiedy chodzi o jakąś wewnętrzną rozterkę, kiedy indziej o kwestie finansowe. Jednak zdecydowanie najwięcej osób ma pytania dotyczące relacji międzyludzkich. Miłości, ale również rodzicielstwa czy przyjaźni. Ta ostatnia stanowi niejednokrotnie jeden z najbardziej stałych elementów życia. Trwa latami, zapewniając wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, ale niekiedy również dostarczając problemów. Kiedy relacje z przyjacielem wejdą w trudny  okres, dobrze jest posłuchać wróżby o przyjaźni. Dzięki niej na trudności można spojrzeć inaczej. A wiedząc, do czego one prowadzą, łatwiej sobie z nimi poradzić.

Przyjaźń to fundament życia

Wśród osób odwiedzających wróżki spora grupa to ludzie zmartwieni tym, że nie mają przyjaciół. Porada osoby dostrzegającej więcej może być wówczas bardzo pomocna. Chociażby w dostrzeżeniu swojej zamkniętej postawy i instynktowego zamykania się na innych ludzi. Wizyta u wróżki pomaga też uwierzyć, że z czasem uda się znaleźć taką bliska osobę. Warto porozmawiać z wróżką, która wskaże, co stoi na przeszkodzie realizacji tego marzenia. A przyjaciół chce mieć każdy. Niekiedy w czasie wizyty ludzie przypominają sobie o dawno niewidzianych przyjaciołach i postanawiają odnowić z nimi kontakt. Wróżka pomaga sprawdzić, na ile jakaś relacja ma szansę przetrwania. Nie mają dla niej tajemnic znaki zodiaku, rzutujące na temperament każdego człowieka. W oparciu o tę wiedzę wskazuje, czego szukać wśród potencjalnych przyjaciół, a na co zwrócić uwagę w swoim własnym zachowaniu. Do wróżki przychodzą również ludzie, szukający wróżby o przyjaźni już trwającej. Takie osoby chcą upewnić się, co do przyszłości łączących ich relacji.

Przyjaźń zapisana w kartach

Wróżka prawdę ci powie. I właśnie takiej wróżki należy szukać. Osoby szczerej oraz umiejącej czytać z kart niczym z otwartej księgi. Dobra wróżka mówi prawdę, przedstawi przyszłość w oparciu o to, co wyczyta z kart. Niektórym klientom nie podobają się przepowiednie dotyczące końca przyjaźni. Takie jest jednak życie, pewne związki rozpadają się, aby w ich miejsce mogły pojawić się nowe więzi. Relacje, które będą bardziej adekwatne do okresu życia czy potrzeb wybranego człowieka. Niekiedy wróżka widzi w kartach mniej lub bardziej gwałtowną zmianę pomiędzy przyjaciółmi. Nie należy się jednak jej obawiać, ponieważ przyjaźń, podobnie jak każdy związek międzyludzki, przeżywa różne okresy. Korzystając ze wsparcia wróżki, łatwiej się do nich przygotować. A co za tym idzie więcej z nich wynieść i stać się silniejszym człowiekiem.

Współczesny świat to miejsce pełne indywidualistów. Coraz trudniej w nim o prawdziwą, bezinteresowną przyjaźń. Jeżeli ktoś czuje się bardzo samotny, powinien skontaktować się z wróżką. W jej kartach zapisane jest to, co niewidoczne. Może dostrzeże ona w otoczeniu klienta kogoś wyjątkowego. Osobę, której także przydałby się przyjaciel i która ma szansę stać się cennym wsparciem. Problemem, bardzo wyraźnie dającym o sobie znać w dzisiejszym świecie, jest również brak zaufania. Wróżka może pomóc dostrzec we własnym otoczeniu ludzi szczerych oraz tych, którzy mogą zawieść czy sprawić ból. Lepiej się z nimi rozstać wcześniej niż czekać, aż zburzą wiarę pokładaną w przyjaźń.

Szukając przyjaźni, warto skorzystać z każdego rodzaju pomocy. Wsparcie przyda się również wtedy, kiedy chce się ratować bliską osobę lub łączącą z nią więź. Czasami jeden telefon dostarcza mnóstwa informacji i pomaga zadbać o przyjaźń.

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min