Wróżby na przyszłość - przepowiadanie przyszłości

Wróżba na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Od wielu tysięcy lat ludzi ciekawiła przyszłość, ich losy i dalsze życie. Temat poznawania przyszłości był bliski już ludziom starożytnym i stanowił inspirację do tworzenia rozmaitych dzieł. Wróżbici istnieli od zawsze i to właśnie im przypisywano specjalne zdolności przewidywania tego, co nam się przydarzy. Właśnie wtedy wiedza wróżbitów chroniła całe narody przed katastrofami i pozwalała poznać fascynujące tajemnice. Zatem jak wygląda dzisiaj wróżenie przyszłości i jak może tam pomóc w życiu codziennym bądź snuciu planów na przyszłość?

Poznaj swoją przyszłość - zadzwoń do wróżki

Czym jest wróżenie przyszłości?

Wróżenie czy też wróżbiarstwo lub inaczej dywinacja ( od łacińskiego słowa divinatio) to nauka tajemna mająca na celu poznanie faktów z przyszłości. Wróżenie opiewa na wiele zróżnicowanych technik jak np. aeromancja, czyli wróżenie na podstawie obserwacji zjawisk pogodowych, astrologia opierająca się na pozycji i wpływach ciał niebieskich czy kartomancja, czyli wróżenie z kart, przykładowo z kart tarota. Każda z tych technik pozwala nam dowiedzieć się nieco więcej co czeka nas za kilka miesięcy bądź nawet kilka lat.

W czym może pomóc nam wróżka?

Wróżba stanowi odpowiedź i klucz do poznania zagadek przyszłości. Mogą to być przepowiednie dotyczące zarówno naszego życia rodzinnego jak i uczuciowego. Wróżba o przyszłości może pomóc nam także w zdefiniowaniu dalszej kariery zawodowej czy uzyskaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania. Co więcej, wróżka może pomóc nam w poznaniu samych siebie i odkryciu tego, czego jeszcze o sobie nie wiemy lub czego nie dostrzegamy. Przepowiednia, którą uzyskujemy może z początku okazać się mało precyzyjna i dwuznaczna, jeśli jednak zagłębimy się w jej treść i zdobędziemy się na refleksje, może okazać się ważnym życiowym drogowskazem.

Najczęstsze zmartwienia, które towarzyszą nam cały czas tyczą się naszego związku, rozstania, samotności czy zdrowia najbliższych. Cenne spostrzeżenia mogą sprawić, że będziemy cieszyć się relacją z naszą najbliższą ukochaną osobą nie wyszukując nieistniejących przeszkód. Wróżba może także ocalić nasz szczęśliwy związek przed romansem i rozwodem. Jeśli wróżba jasno pokaże nam jakie konsekwencje może mieć nasza chwilowa słabość, zrozumiemy jak bardzo musimy wystrzegać się takiego błędu. Sporo osób chce się także dowiedzieć jaka będzie ich sytuacja finansowa w przyszłości. Wywróżona przyszłość z pewnością pomoże w racjonalnym wydawaniu pieniędzy.

Jak wróżba może wpłynąć na nasze życie?

Inny aspekt wróżby to zaoszczędzenie naszego czasu i wysiłku, a także uniknięcie zawodu i rozczarowania. Wywróżona nam przyszłość może okazać się nie taka, jaką byśmy chcieli ją widzieć. Dzięki temu możemy w porę odwrócić bieg zdarzeń i zmienić nasze postępowanie. Może się to tyczyć np, powodzenia biznesu, zakupu inwestycji, planowania się małżeństwa czy powiększenia rodziny. Przy tak ważnych decyzjach, często dajemy się ponieść emocjom i decyzje podejmujemy zbyt pochopnie. Specjalistyczna porada doświadczonej wróżki może okazać się kluczowa przy decyzji, jak chcemy postąpić.

Jak wróżba może nas odmienić?

Wróżenie przyszłości może uwrażliwić nas w przyszłości na uniknięcie błędów. Przykładowo, może to sprawić, że zbliżymy się do naszego partnera lub z większą troską będziemy opiekować się rodzicami. Ewentualna możliwość utraty bliskiej osoby lub wystąpienia choroby w rodzinie sprawia, że stajemy się bardziej zaangażowani w relacje i zdecydowanie bardziej cierpliwi. Wróżenie pomoże tam uniknąć poczucia winy i pretensji do samych siebie. Ponadto, dzięki wróżbom staramy się wyszukiwać symptomów i znaków z przyszłości, które chcą na przykład, ustrzec nas przed czymś. Taka wrażliwość może sprawić, że nasze życie stanie się łatwiejsze i oszczędzimy sobie wiele zawodu.

Czy wróżba nigdy się nie myli?

Nie należy oczywiście zapominać, ze wróżba nie jest pewną przyszłością, należy wziąć pod uwagę, że nasze życie może się całkowicie odmienić z dnia na dzień i podążymy w całkiem innym kierunku. Z pewnością wróżenie przyszłości to ważne i mądre porady, jednak decyzje jakie podejmiesz zależne są tylko od Twojej woli.

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min