Wróżby miłosne i partnerskie - Tarot Miłości

Wróżba Miłosna na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Miłość. Są tacy, którzy twierdzą, że jej nie ma, ale wszyscy jej pragniemy i od wieków ludzie szukają miłości. Miłość to też seks i namiętność, prawdziwa gorąca miłość nie może obyć się bez udanego seksu, a do tego potrzeba pasującego do nas partnera. Jak go znaleźć? Gdzie szukać? Czy w ogóle szukać czy lepiej czekać?… Wróżby o seksie i miłości to jedne z najstarszych i najpopularniejszych wróżb, to także najczęściej zadawane wróżkom, astrologom, jasnowidzom pytanie. Nieważne ile masz lat, nieważne czy wierzysz we wróżby czy podchodzisz do tego sceptycznie – warto spróbować się dowiedzieć kiedy spotkamy naszą miłość, co zrobić aby ją spotkać, jak ją pielęgnować… Czy on lub ona mnie pragnie? Czy ona to TA właściwa, jedyna, czy ON to moja miłość na resztę życia? Na te i inne pytania odpowiedź możesz znaleźć we wróżbach.

Zadzwoń do wróżki, aby poznać swoją przyszłośc w miłości

Ludowe sposoby na wróżenie o miłości

Możesz próbować samodzielnie odpowiedzieć sobie na nurtujące cię miłosne pytanie: liczyć odgłosy kukułki na wiosnę, próbować interpretować układ fusów na dnie filiżanki po wypitej kawie. Jeśli jesteś panną, możesz czekać na jeden dzień w roku czyli Andrzejki (29 listopada) i wróżyć sobie z wosku lanego przez dziurkę od klucza. Jeśli kawalerem – powróż sobie w wigilię dnia św. Katarzyny (24 listopada), zerwij gałązkę wiśni albo czereśni, włóż do wody i jeśli zakwitnie na Boże Narodzenie będziesz miał powodzenie w staraniu się o żonę.

Starych, ludowych sposobów – wróżb – na przepowiadanie miłości jest mnóstwo, każda kultura ma swoje, a to dlatego, że zamążpójście dawniej było sprawą w życiu najważniejszą. A ile wart mąż, ile żona, gdy w małżeństwie nie ma miłości?

Dawniej stosowano też magiczne sposoby na zapewnienie sobie przychylności wybranki lub wybranka. Chyba wszyscy wiedzą o lubczyku, który nie tylko spożywano, ale można go było wpiąć np. we włosy, udając się na wiejską zabawę. Można się pokusić o sprawdzenie innych ludowych sposobów na rozpalenie namiętności i wzbudzenie seksualnego zainteresowania: gdy chłopak upatrzy sobie dziewczynę, powinien zebrać ze swojego ciała pot i podać go w chlebie dziewczynie do zjedzenia… Gdy dziewczęta chcą mieć powodzenie, w noc świętojańską tańczą nago, z rozpuszczonymi włosami…

Wierzyć nie wierzyć, spróbować można, jeśli ktoś odważny!

Karta prawdę ci powie

Dziś, zamiast wykonywać „dziwne” magiczne rytuały, lepiej wróżyć z kart. Przepowiadanie czy to miłości, czy seksualnego powodzenia, czy po prostu przyszłości z kart jest tradycją równie starą jak ludowe obrzędy, a bardziej wiarygodną. Osoba, wróżka, która dobrze zna swoje karty i czuje ich energię, przepowie nam co chcemy wiedzieć i to się sprawdzi. Możemy wybrać karty tradycyjne, tarota, karty lenormand.

Karty tradycyjne służą nie tylko do gry, symbole i dworskie postaci mają wiele ukrytych znaczeń, a kto potrafi je odczytać – zna tajemnice losu.

Tarot to potęga, magia. Nie każdy może posługiwać się kartami tarota, trzeba mieć do nich szacunek i dużo pokory. Tarocistka czy tarocista, dobrze znający karty i ich znaczenia, trafnie je odczytuje a to, co nam przekazuje – sprawdza się. Przynajmniej raz w życiu warto udać się na sesję tarota, podejść do tego poważnie i zaufać kartom. To, czy wyciągniemy wnioski z przekazu to już nasza sprawa, ale czego się nie robi, szukając odpowiedzi na nurtujące nas miłosne pytanie? Oprócz lepszych i gorszych rad przyjaciół, warto zasięgnąć opinii dobrej tarocistki lub uznanego tarocisty, najlepiej na sesji osobistej, ale telefon lub sms też powinien zadziałać.

Lenormand to karty mniej znane od tarota, uważane też za dające szybsze i prostsze odpowiedzi. Mniej popularne, trudniej więc znaleźć osobę biegłą w ich używaniu oraz odczytywaniu znaczeń i kombinacji. Lenormand jest dosłowny, gdy masz konkretne pytanie, większa szansa, że równie konkretną odpowiedź uzyskasz z wróżby kartami lenormand niż innymi.

Rozum i serce

Sprawy miłosne zwane są sprawami sercowymi. Bo to serce nas boli, sercem czujemy, podszeptów serca słuchamy… Skoro więc rozum nie ma tu nic do gadania, powróż sobie i poczuj, co czeka cię w twoich miłosnych sprawach.

Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów sercowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się we wróżbach miłosnych ze szczególnym uwzględnieniem stawiania Tarota Partnerskiego. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Wierność, Seks.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści MAGIA.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Aniela Postaw Tarota na Miłośc z Anielą

Mam na imię Aniela. Specjalizuję się w w tłumaczeniu snów o miłości, analizie numerologicznej oraz w stawianiu Miłosnego Tarota. Nasze sny to najlepsze zwierciadło Duszy – nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego warto zaglądać w głąb świadomości i przeżyć, aby na tej podstawie przepowiadać szczęście w Miłości w nadchodzącej przyszłości.

 

Nie unikam trudnych tematów sercowych, chcę Ci pomóc w ukształtowaniu życiowej drogi z obecnym lub nowym Partnerem. Podpowiem Ci, czy Twój partner Cię kocha, czy Twój związek to bardziej miłość, czy przyjaźń. Wspólnie z Kartami Tarota Partnerskiego zastanowimy się, czy Twój obecny związek ma przed sobą przyszłość, czy też wkrótce zgaśnie… Napisz lub zadzwoń – sprawdź, co Cię czeka. Dowiedz się, czy będzie to Szczęście, czy raczej trudne zmagania z fałszem i zdradą…

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści MAGIA.ANIELA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 07 4,26 zł z VAT/min
Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują wróżb miłosnych. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota Miłosnego i Partnerskiego do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzących tygodniach, miesiącach i latach…

 

Wspólnie postawimy Tarota Miłości i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści MAGIA.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Lidia Lidia przekazuje Dobrą Energię zakochanym

Mam na imię Lidia. Jako pierwsza w rodzinie odkryłam w sobie Dar przesyłania Dobrej Energii na odległość. Swoje umiejętności wykorzystuję przede wszystkim do pomocy osobom zakochanym, ale także pomocy samotnym Duszom szukającym miłości. Dobra Energia może sprawić, że gasnąca Miłość zyska nowego żaru – zostanie w sposób magiczny odnowiona. Sprawić, że znów poczujesz się tak jak w pierwszych dniach Waszego związku. Energia to także szansa na tchnienie nowych sił w skutecznym poszukiwaniu Miłości przez osoby samotne. Pamiętaj, że samotność niemal zawsze wynika ze złej Aury.

 

Chcę pomóc Tobie i Twojemu partnerowi (także temu, z którym być może zwiążesz się w niedalekiej przyszłości) w budowie trwałych, bliskich relacji. Wykorzystuję Energię do blokowania klątw i złorzeczeń, które mogą zniweczyć nawet najgłębsze relacje. Napisz do mnie lub zadzwoń, jeśli szukasz pomocy lub chcesz oczyścić Aurę otaczającą Wasz Związek.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści MAGIA.LIDIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 05 4,26 zł z VAT/min
Marek Wóżbita Marek pomaga osobom samotnym i w związkach w znajdowaniu Miłości

Pochodzę z rodziny gdzie rozwój duchowy był stawiany ponad dobra materialne. W swojej pracy koncentruję się na doradztwie duchowym w sprawach uczuć, w szczególności na przepowiadaniu przyszłości dla zakochanych o raz wróżbach miłosnych. Przepowiadam przyszłość osobom samotnym i w związkach z pomocą Tarota Miłosnego i technik numerologicznych. W mojej pracy największym źródłem satysfakcji są zmiany na lepsze w życiu osób, z którymi mam kontakt i którym mogłem pomóc w relacjach partnerskich. Nie ma niczego ważniejszego niż wskazanie właściwej drogi w procesie budowy relacji z partnerem. Często wróżba miłosna sprowadza się do odpowiedzi na proste pytanie – kocha, nie kocha?

 

Pozwól, że Ci pomogę. Jeżeli wątpisz w uczucia swojej drugiej połowy, boisz się zdrady lub rozstania – to wiedz, że wszyscy zmagamy się z podobnymi rozterkami. Warto sobie pomóc, korzystając z magicznej mocy Kart i Liczb, aby podjąć właściwą decyzje w tak ważnym obszarze jak Miłość…

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści MAGIA.MAREK
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 02 4,26 zł z VAT/min

Tarot Miłosny oraz Tarot Partnerski są jednymi z najczęstszych zagadnień i zapytań w kontakcie z naszymi Wróżkami i Wróżami. Czy Twoja druga połówka jest Ci wierna? Czy przed Wami Karty i Tarot Miłości nie widzą żadnych przeszkód i zagrożeń? Postaw swojego Tarota na miłość i wyprzedź przyszłość swoją i Twojej drugiej połówki.

Uczucia, jakie drzemią w Tobie, mogą być skierowane do niewłaściwej osoby, a może być też tak, że ta pisana Ci Miłość jest niedaleko i Twoja Aura sprawi, iż zaczniecie przyciągać się wzajemnie. Weź los w swoje ręce, dowiedz się, co Cię czeka w najbliższej przyszłości, co mówi konstelacja Twoich Gwiazd. Wierzymy, że chcesz podejmować właściwe decyzje, a potrzebujesz jedynie wskazówki, ażeby do nich dotrzeć. Pamiętaj, że każdy problem ma swoje rozwiązanie i dlatego służymy Ci przez telefon non stop, zarówno w nocy jak i w dzień – poprzez nasze telefony komórkowe. Zapraszamy do kontaktu poprzez SMS oraz rozmowę telefoniczną.