Wróżby finansowe

Wróżba na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Od wieków ludzie zastanawiają się, jak zapewnić sobie życie pełne zdrowia, miłości i przyjaźni. Udane relacje międzyludzkie są bardzo ważne dla każdego z nas. Jednak często zapominamy o tym, że w ślepej pogoni za niedoścignionym bogactwem finansowym, nie możemy skupić się na budowaniu trwałych fundamentów związków z bliskimi osobami. Ciągle pokutuje mit, że człowiek bogaty jest zadufanym w sobie materialistą. To nieprawda. Osiągnięcie powodzenia finansowego jest wymarzoną bazą ku zacieśnianiu więzi rodzinnych, samopoznaniu, pomaganiu potrzebującym ludziom.

Zadzwoń do wróżki, aby dowiedzieć się, co Cię czeka w finansach i pieniądzach

Pieniądz i prawo przyciągania

Pieniądze, w znanej nam formie, towarzyszą człowiekowi od zamierzchłych czasów starożytnych Fenicjan, którzy wprowadzili je do obiegu w postaci monet. Zastąpiły one wymianę barterową, czyli towar za towar, i stały się najbardziej wartościowym środkiem płatniczym. Często zastanawiamy się, co sprawia, że ktoś odniósł sukces finansowy, a ktoś inny żyje w skrajnej nędzy? Nie wierzymy w to, że nasz umysł i otoczenie mogą tworzyć przeszkody w osiągnięciu dobrobytu pieniężnego. Każdy słyszał takie powiedzenia: „pieniądze szczęścia nie dają” lub „chciwy dwa razy traci”. Zła sława pieniądza, przekazywana z pokolenia na pokolenie, bywa wpajana nam w postaci przekonań od najmłodszych lat. Obecność toksycznych ludzi w naszym życiu, tzw. wampirów energetycznych, którym zależy na naszej porażce w każdej sferze, może prowadzić do wyssania z nas energii potrzebnej do zdobycia stabilności finansowej.

Nie jest łatwo samemu rozpoznać bariery dzielące nas od pomnażania majątku. Niektórzy obawiają się sięgnąć w głąb swojej duchowości i stwierdzić, czy problem tkwi w nich, czy może w otaczających go ludziach. Ezoteryka, wiedza tajemna, otwiera przed nami możliwości poznania odpowiedzi na dręczące nas pytania. Wróżby finansowe to jedna z jej dziedzin, która jest zgłębiana od wielu lat przez ekspertów – ludzi działających dla poprawy życia innych osób. Czy to nie jest proste? Dostać gotowe wskazówki, jak zmienić swoje postępowanie, przekonania, a być może odciąć się od dotychczasowego otoczenia, żeby wpłynąć pozytywnie na swój los i naszej rodziny.

Dzięki potędze wróżb finansowych prawo przyciągania pieniądza może zacząć działać na naszą korzyść już dzisiaj.

Co to jest wróżba finansowa?

Istnieje wiele, sprawdzonych metod przeprowadzenia wróżby finansowej. Nie mają one nic wspólnego z czarami, gusłami, rzucaniem uroków i złowieszczych zaklęć. Te metody należą do sfery tak zwanej białej magii, która jest przyjazna człowiekowi i nie ma negatywnego wpływu na jego duchowość. Przeprowadza się je indywidualnie, po zadaniu konkretnych pytań, pozwalających określić problem dotyczący danej osoby. Źródło niepowodzeń finansowych uwidoczni się nie tylko w kartach, ale również w numerologii. Każdy z naszych ekspertów posługuje się wybraną metodą wróżby finansowej, dopasowaną do cech pytającego. Otrzymane wskazówki, płynące nie z wyobraźni doradcy, ale z konkretnych algorytmów stosowanych w poznaniu wiedzy tajemnej, pozwolą na przeprowadzenie rewolucji w świecie osobistych finansów.

Czy wróżba finansowa mi pomoże?

Każdy człowiek znajduje się w innej sytuacji życiowej. Warto sobie zadać pytanie, czy jesteśmy w pełni zadowoleni z naszego położenia? Czy jesteśmy w stanie zapewnić godny los swojej partnerce/partnerowi lub dzieciom? Już samo postawienie tych pytań i poszukiwanie na nie odpowiedzi, daje nam do zrozumienia, że pragniemy zmiany. Niektórzy będą walić głową w przysłowiowy mur przez wiele lat. Być może do końca życia nie zdobędą się na odwagę, by zmodyfikować coś w swoim myśleniu, działaniu, bądź otoczeniu. Inni, zwani rewolucjonistami swojego życia, będą odważnie szukać wskazówek, jak podjąć konkretne czynności i odnieść sukces finansowy. Nowoczesne myślenie opiera się na szukaniu skutecznych i szybkich rozwiązań. Wróżba finansowa nada zdecydowany tor naszemu życiu, tylko wtedy, jeżeli zastosujemy się do otrzymanych wskazówek. Dzwoniąc lub wysyłając SMS do zaufanych ekspertów, możesz mieć pewność, że będziesz potraktowany indywidualnie i rzeczowo. Nie obawiaj się i skorzystaj z tej szansy.

 

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min