Wróżby biznesowe

Wróżba na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Wróżby i jasnowidzenie towarzyszyły ludziom od zarania dziejów. Pytano o wszystko, o pogodę, o plony, o powodzenie w miłości i na wojnie… Obecnie, w dobie „twardej nauki” i zaawansowania technologicznego sytuacja wcale nie uległa zmianie. I wbrew powszechnie panującej opinii, z usług astrologów korzystają nie tylko nieszczęśliwie zakochane nastolatki, ale aktorzy, politycy, a nawet… biznesmeni.

Zadzwoń do wróżki, aby poznać przyszłość w biznesie

Czym jest astrologia biznesu?

Astrologia biznesu uznawana jest obecnie za dział tzw. astrologii elekcyjnej, czyli związanej z wyborem – jednej z najstarszych, obok astrologii mundalnej i natalnej, gałęzi tej dziedziny wiedzy. Jej zadania sprowadzają się głównie do następujących działań:

Biznesmen u wróżki, czyli jak wyglądają wróżby biznesowe

Zapewne większość z nas zastanawia się jak wyglądają wróżby biznesowe? Czy różnią się czymś od pozostałych, na przykład miłosnych? Odpowiedź brzmi: tak. Przede wszystkim astrolog musi uwzględnić datę założenia i rejestracji firmy oraz wszystkie ważniejsze momenty z jej rozwoju. Ponadto bada między innymi wpływ planet na giełdę papierów wartościowych, zmiany kursów walut lub rynek inwestycyjny. Oprócz tego stosuje procedury znane wszystkim wrózbitom, takie jak:

Efektem takiej pracy jest stworzenie horoskopu firmowego oraz wykresów, mogących pomóc w dalszym rozwijaniu działalności. Mają one stanowić uzupełnienie posiadanej już wiedzy i prognoz, dać pełniejszy obraz sytuacji i pomóc w podjęciu najtrudniejszych decyzji.

Kto i dlaczego korzysta z wróżb biznesowych?

Z usług astrologa korzysta większość biznesmenów i jak pokazują dane statystyczne, w grupie tej, o dziwo, zdecydowanie przeważają mężczyźni. Oczywiście zwykle się do tego nie przyznają. I, co ciekawe, nie ma tutaj żadnego znaczenia, czy jest to szef niewielkiego lokalnego przedsiębiorstwa czy dyrektor międzynarodowej korporacji.

Porady najczęściej szuka się w czterech rodzajach sytuacji:

Kim jest „wróżka biznesowa”?

Czasy, kiedy wróżeniem zajmowała się najstarsza kobieta we wsi, mieszkająca gdzieś na uboczu, często w malowniczo pochylonej drewnianej chacie, zwykle nie potrafiąca czytać i pisać, już dawno odeszły w zapomnienie. Nic dziwnego, bo czy wyobrażamy sobie szefa milionowego koncernu udającego się w takie miejsce i oddającego się fachowym dywagacjom na temat kursów akcji lub walut? Zdecydowanie nie! Kim zatem jest tzw. „wróżka biznesowa”? Przede wszystkim osobą świetnie wykształconą. Warto bowiem wiedzieć, że prężnie rozwijający rynek usług astrologicznych oferuje również kompleksowe kursy dla ambitnych jasnowidzów, kończące się uzyskaniem odpowiednich dyplomów i certyfikatów. Doskonałymi przykładami mogą tu być EzoSzkoła, Centrum Tarota, czy Warszawska Szkoła Astrologii, żeby wymienić tylko kilka. Oczywiście nauka w takich placówkach do najtańszych nie należy, może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych, ale jak wiadomo, jeżeli chce się coś osiągnąć, trzeba inwestować w siebie. Na tym jednak sprawa się nie kończy. Chcąc specjalizować się w astrologii biznesu i zagwarantować klientom usługi na najwyższym poziomie, konieczne jest wiedza z zakresu ekonomii. I to wcale nie mała, dlatego przyszłe wróżki i wróżbici kończą studia albo przynajmniej szkoły i kursy z tej dziedziny. Uzyskawszy już konieczną wiedzę, mogą przystąpić do wykonywania zawodu, jednak konieczne będzie przy tym ciągłe śledzenie wszystkich zmian, trendów i tendencji na rynku finansowy. W przeciwnym razie jakość oferowanych usług spadnie, co pociągnie za sobą utratę klientów.

Czy warto korzystać z usług astrologa biznesowego?

Jak pokazują badania, dobry astrolog biznesowy może okazać się skuteczną pomocą w szczególnie trudnych sytuacjach, kiedy mimo zgromadzenia wyczerpujących danych i prognoz ekonomicznych, nadal nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji. I nie ma się co wstydzić. Wystarczy pomyśleć, że jak wieść niesie, wróżbici mieli swój wkład w podpisywanie największych kontraktów ostatnich lat, między innymi umowy o budowie rurociągu bałtyckiego. A jeżeli nie chcemy udać się do jasnowidza osobiście, doskonałym rozwiązaniem będzie konsultacja telefoniczna lub SMS-owa.

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min