Tarot Online - Postaw Karty Tarota

Wróżba z Kart Tarota na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Ludzie od wieków zastanawiają się nad swoją przyszłością. Z jednej strony przeraża ich upływający czas, nieuchronnie zbliżająca się starość i śmierć. Z drugiej, nurtują ich takie zagadnienia jak miłość, sukces, pieniądze, pozycja społeczna. W każdym z nas drzemie chęć poznania informacji, które mogłyby ułatwić nam ułożenie pewnych spraw w przyszłości, dokonania wyborów, które przybliżyłyby nas do upragnionego celu.

Zadzwoń do eksperta od Tarota

Już w starożytności chętnie sięgano, więc po wróżby, które miały zwiastować przyszłość. Proszono wieszczki o przepowiednie, rzucano kośćmi, wpatrywano się w ogień. Nawet wojownicy przed kolejną bitwą, pochylali głowy w świątyni, czekając na pomyślną wróżbę, mającą zwiastować zbliżające się zwycięstwo. Mimo mijających wieków, naturalne pragnienie, poznania swojego losu, nie zmieniło się. W dalszym ciągu chętnie sięgamy po wróżby, które mają zapewnić nam pomyślność, lub uprzedzić przed złymi wydarzeniami. Jedną z najpopularniejszych wróżb jest Tarot. Jego znaczenie postaramy się przybliżyć w dalszej części artykułu.

Czym jest Tarot?

Tarot to wróżba karciana. Wyjątkowe, pięknie zdobione talie służą do wróżenia przyszłości. Talia składa się z 78 kart i dzieli na dwie kategorie: Wielkie Arkana (22 karty) i Małe Arkana (56 kart). Każdej karcie przypisane jest głębokie, symboliczne znaczenie. Wielkie Arkana symbolizują sytuacje, a także postacie i role, z jakimi ludzie mogą się w swoim życiu spotkać. Małe Arkana symbolizują typy ludzkich osobowości.

Tarot polega na umiejętnej interpretacji wybranych przez wróżbitę kart. Nie każdy potrafi odpowiednio odczytać ich znaczenie, dlatego ważne, by Tarot stawiała osoba doświadczona, potrafiąca dobrze odczytać znaczenie figur. W przeciwnym razie, źle odczytana wróżba może przysporzyć nam wielu nieprzyjemnych zmartwień. Dobrze odczytany Tarot może nie tylko przybliżyć nam przyszłość, ale także pozytywnie nastroić do zmian, które pojawią się w naszym życiu.

Skąd pochodzi Tarot?

Trudno dokładnie określić moment w historii, kiedy pojawił się Tarot w takiej postaci, jaką znamy dzisiaj. Znane są wzmianki o Tarocie, który miał pojawić się już w starożytnym Egipcie, czy Indiach. Faktem natomiast jest, to, że pierwsze, w pełni zachowane talie Tarota pochodzą z XV wieku. Natomiast pełny rozkwit tej sztuki wróżenia przypadł na wiek XVII. Od tamtej pory ludzie bardzo chętnie sięgają po ten owiany nutką magii i tajemnicy sposób wróżenia.

Czego możemy spodziewać się po Tarocie?

Tarot to niezwykła sztuka, pozwalająca zbliżyć się do poznania naszych ziemskich losów. Jeśli mamy pytania, lub problemy, z którymi nie potrafimy sobie poradzić – warto zasięgnąć porady Tarota. Musimy jednak każdorazowo pamiętać, że Tarot nie jest wyrocznią. Jeśli oczekujemy gotowego rozwiązania swoich problemów, czy przepisu na odnalezienie szczęścia – zawiedziemy się. Tarot to sposób na przybliżenie się do głębi trapiących nas problemów, to sposób na doskonalsze wejrzenie w głąb naszej duszy, na bliższe spotkanie z naszym wewnętrznym „ja”. Umiejętne zadanie pytania, ale także zrozumienie odpowiedzi, jaką podsuwają nam karty, potrafi otworzyć nam oczy na ścieżki, których do tej pory nie dostrzegaliśmy. Musimy być jednak wyjątkowo otwarci i wrażliwi naprawdę, którą pokażą nam karty. Nie zawsze, na pierwszy rzut oka będzie ona czytelna i zrozumiała, jeśli jednak będziemy potrafili odpowiednio wsłuchać się i otworzyć na to, co karty zechcą nam ukazać, z pewnością uzyskamy odpowiedź na zadane pytania. By jednak w pełni cieszyć się wróżbą Tarota, warto odpowiednio przygotować się do skorzystania z niej. Dobrze jest znaleźć odpowiednią osobę, która swoim doświadczeniem i umiejętnościami, będzie potrafiła oswoić nas z magią Tarota, która również nie tylko odczyta dla nas znaczenie kart, ale także je objaśni i przeprowadzi przez świat ukrytych metafor Tarota. Nie bez znaczenia jest także nasze nastawienie do wróżby. By w pełni cieszyć się dobrą wróżbą, czy życiową wskazówką, jaką pokaże nam Tarot, warto podejść do wróżby ze spokojem w duszy i sercu.

Dobrze na wróżbę wybrać spokojny dzień, bez piętrzących się w kalendarzu spotkań, pośpiech w tym wypadku nie jest wskazany. Starajmy się być także maksymalnie zrelaksowani i rozluźnieni – dzięki tym zabiegom, łatwiej będzie nam odczytać, przyjąć i zrozumieć prawdę, jaką przyniesie nam upragniona wróżba Tarota.

Rozalia Rozalia - jedna z najlepszych tarocistek w Polsce

Mam na imię Rozalia i specjalizują się we wróżbach z kart Cygańskich, Klasycznych i kart Tarota. Jestem doświadczoną tarocistką, ale Karty wciąż nie przestają mnie zaskakiwać swoją magiczną energią. Nie do końca zbadana, niezgłębiona moc Tarota to ogromna szansa na poznanie przyszłości, którą jednak możemy sami kształtować poprzez podejmowanie właściwych decyzji.

 

Często jednak bywa tak, że nie możemy podjąć odpowiedniej decyzji, ponieważ wszystkie drogi wydają nam się równie dobre lub – co gorsza – równie złe. Warto wówczas zwrócić się po pomoc do Tarota.

 

Spraw, by Tarot stał się Twoim przyjacielem i drogowskazem przed podjęciem trudnych i ważnych decyzji życiowych.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart Tarota...
Wyślij SMS o treści MAGIA.ROZALIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 04 4,26 zł z VAT/min
Aniela Postaw Tarota na Miłośc z Anielą

Mam na imię Aniela. Specjalizuję się w w tłumaczeniu snów. Nasze sny to najlepsze zwierciadło Duszy – nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego warto zaglądać w głąb świadomości i przeżyć, aby na tej podstawie przepowiadać szczęście w Miłości w nadchodzącej przyszłości.

 

W swoich horoskopach nie unikam trudnych tematów sercowych, chcę Ci pomóc w ukształtowaniu życiowej drogi z obecnym lub nowym Partnerem. Podpowiem Ci, czy Twój partner Cię kocha, czy Twój związek to bardziej miłość, czy przyjaźń. Wspólnie z Kartami Tarota zastanowimy się, co Cię czeka w Miłości, Pracy, Finansach i Zdrowiu…

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart Tarota...
Wyślij SMS o treści MAGIA.ANIELA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 07 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria jest osobą wyjątkowo wrażliwą – otwartą na pomoc innym ludziom. To doświadczony ezoteryk, terapeutka dusz, ale przede wszystkim ceniona tarocistka. Maria często korzysta z mocy Aniołów. To właśnie Anioły zapewniają jej niezbędną w pracy równowagę ducha i materii, a także wewnętrzny spokój.

 

Wróżka Maria posługuje się kartami Aleistera Crowleya, które są bezcenne w procesie terapii dusz osób oczekujących wsparcia. Karty Aleistera Crowleya w rękach doświadczonego tarocisty pozwalają mogę zajrzeć w najskrytsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby.

 

Wróżka Maria zaprasza do kontaktu osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby zainteresowane profesjonalną, indywidualną wróżbą z Kart Tarota...
Wyślij SMS o treści MAGIA.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min