Jasnowidzenie

Porada Jasnowidza na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Jasnowidzenie to zdolność widzenia przyszłości, obrazów, miejsc czy osób, których nie da się poznać za pomocą dostępnych przeciętnemu człowiekowi zmysłów. Osoby obdarzone darem mogą doświadczyć wizji nagle, w stanie pełnej świadomości fizycznej, we śnie lub, jeśli udoskonaliły tę umiejętność wprowadzając się w stan głębokiej relaksacji, medytacji lub transu. Wśród jasnowidzących często pojawiają się opowieści o pierwszym widzeniu spowodowanym silnym stresem, postem lub ciężką chorobą. Jasnowidzenie jest częścią szerszej kategorii zjawisk paranormalnych, nazywanej postrzeganiem pozazmysłowym ( ESP).

Zadzwoń do wróżki, aby poznać swój horoskop

Rodzaje i typy jasnowidzenia, nazywanego często szóstym zmysłem, można podzielić na pewne kategorie, płaszczyzny na których porusza się osoba obdarzona darem:

Jak przebiega spotkanie z jasnowidzem ?

Bardzo trudno jest opisać klasyczną wizytę o osoby jasnowidzącej, gdyż każdy ma swój własny sposób postrzegania tego co nie widoczne dla oka. Cześć z osób obdarzonych darem musi spotkać się z osobą, której dotyczy zapytanie, lub mieć bezpośredni kontakt z przedmiotem osobistym, który do niej należy. Niektórzy miewają wizję jedynie w snach. Przed udaniem się na spoczynek cała koncentracje skupiają na problemie, lub osobie, która prosi o pomoc i zaraz po przebudzeniu notują zapamiętane obrazy, emocje, informacje. Niektórzy z obdarzonych tym nadnaturalnym darem nie muszą doprowadzać do bezpośredniego kontaktu z klientem. Wystarczy im imię oraz opis numerologiczny osoby. Na odległość są w stanie połączyć się energetycznie z pytającym i pracować z nim poza granicami jego własnej świadomości.

Podstawowe typy jasnowidzenia:

Jasnowidzenie od zawsze budziło w ludziach emocje, podziw, także niedowierzanie. Wzmianki o fenomenie szóstego zmysłu można odnaleźć już w księgach starożytnych- np. o słynnej kapłance ze świątyni Apolla w Delfach- Pytii. Właściwie każda z kultur i nacji miała w swojej historii sławnych proroków i wizjonerów- np. Nostradamus, Rasputin czy ojciec Klimuszko. Każde z mniejszych plemion szczyciło się świętymi szamanami, którzy rozmawiali z bogami. W średniowieczu, choć kościół tego surowo zakazywał, każdy król miał swojego zaufanego jasnowidza. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że po dziś dzień przywódcy polityczni, królowie czy ludzie muzyki i filmu chętnie konsultują wszystko z osobami obdarzonymi darem głębokiego widzenia.

Pomimo tego, że jest wiele przesłanek i dowodów na prawdziwość i trafność przepowiedni jasnowidzów sceptycy twierdzą, że nic co nie zostało naukowo udowodnione, faktycznie nie istnieje. Szafując tym argumentem, nazywają całość ESP pseudonauką. Nie przeszkadza to osobom umiejącym zaglądać w przyszłość do kontynuowania swojej misji. Chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z potrzebującymi, pomagając im w zrozumieniu swojego losu i siły, która nim kieruje. Ludzie zwracają się do nich w punktach zwrotnych swojego życia- kiedy logika i kalkulacja niewiele już dają. Warto skonsultować z nimi swoje problemy, zapytać o mądrą rade, kiedy wydaje nam się, że sami nie jesteśmy w stanie zobaczyć rozwiązania i światełka w tunelu.

Jowita Jowita - wróżka przewidująca przyszłość finansową i miłosną

Mam na imię Jowita. Specjalizuje się w jasnowidzeniu oraz przepowiadaniu wróżb miłosnych,  oczyszczających duszę oraz finansowych.

 

Jestem zawsze szczera, nawet jeżeli Karty pokazują nadchodzące niebezpieczeństwo. Niektóre moje przepowiednie spełniają się po kilku dniach, inne po kilku miesiącach.  Bardzo często otrzymuje dowody uznania, ponieważ po czasie moje słowa znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Z racji ciężkich życiowych przeżyć zawierzyłam swój los Kartom i od kilku lat doradzam innym, jak przetrwać w dzisiejszych trudnych czasach. Posiadam intuicję i skupiam się na Energii płynącej zarówno z Numerologii jak i Kart. Jestem cierpliwa i słucham. Chcę pomóc, doradzić, ulżyć w problemie…

Wyślij SMS o treści MAGIA.JOWITA na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 03 4,26 zł z VAT/min
Marek Wróżbita Marek - skuteczny w przepowiedniach miłosnych

Pochodzę z rodziny gdzie rozwój duchowy był stawiany ponad dobra materialne. Specjalizuje się w jasnowidzeniu. Przepowiadam przyszłość przy użyciu horoskopów, technik numerologicznych oraz Tarotowi.

 

Najbardziej cieszą mnie zmiany na lepsze w życiu osób, z którymi mam kontakt. Nie muszą być to rzeczy diametralnie duże – dla mnie najważniejsze jest wskazywanie właściwej ścieżki. Pozwól, że Ci pomogę. Jeżeli wątpisz, jesteś niepewna, boisz się, to wiedz, że to zupełnie normalne i wszyscy tak mamy, natomiast najważniejszym teraz jest podjęcie dobrej decyzji i wyjście z tej Strefy. Pokażę Ci jak i którą drogą kierować się w Twoim życiu…

Wyślij SMS o treści MAGIA.MAREK na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 02 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Wróżka Leokadia - doświadczona wróżka i ezoteryk

Mam na imię Leokadia. Jestem doświadczonym jasnowidzem, wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb i ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, zaś mama osiągnęła mistrzostwo w bioenergoterapii i stawianiu Tarota. Dzięki nim mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych wyborów życiowych i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów.

 

Od kilku lat specjalizuję się we wróżbach miłosnych i finansowych. Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość SMS, a na pewno wspólnie znajdziemy drogę do rozwiązania Twojego problemu lub poszukam w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości.

Wyślij SMS o treści MAGIA.LEOKADIA na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min