Horoskopy

Horoskop na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

Podaj swoją datę urodzenia:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Dlaczego warto korzystać z usług wróżek profesjonalnych?

Wiele osób chciałoby wiedzieć co spotka ich w życiu. Chcieliby także znać odpowiedzi na pytania, które ich dręczą i móc najlepiej przewidzieć swoją przyszłość. Jednak nie wiemy jak to zrobić. Jasnowidzenie mogłoby być dobrym rozwiązaniem, ale wciąż wiele osób jasnowidzeniem jest przerażone. Zdecydowanie bardziej do gustu przypadają nam horoskopy. Jednak jak horoskopy są odbierane oraz czy w nie wierzymy? Obecnie horoskopy same w sobie nie są uznawane w żadnym stopniu przez naukę. Dlaczego? Ponieważ w sobie nie mają niezaprzeczalnych oraz ewidentnych dowodów pewnej sprawdzalności.

Zadzwoń do wróżki, aby poznać swój horoskop

Powszechnie uważa się, że astrolodzy najczęściej wykorzystują ogólnikowe sformułowania, które większości z nas tyczą. Nauka w sposób całkowity odrzuca horoskopy oraz astrologie, ale mimo to horoskopy cieszą się naprawdę ogromną popularnością. W gazetach jak i także w Internecie bardzo często czytamy charakterystyki ogólnikowe danego znaku zodiaku. A czym zajmują się obecni astrolodzy? Zajmują się niczym innym jak interpretacją oraz wykreślaniem indywidualnych horoskopów dla klientów indywidualnych. W takowym horoskopie znajdują się pozycje wszelkich planet jak i także dodatkowych punktów odniesień. Gdybyśmy zerknęli sobie w przeszłości to bez problemu dowiemy się, że w Babilonie, Mezopotamii oraz w Indiach horoskopy były wykonywane już pięć tysięcy lat temu.

Jakie dane są potrzebne do utworzenia horoskopu?

Do utworzenia horoskopu potrzebujemy wielu danych. Najważniejsze dane to data urodzenia, dokładna godzina, dokładne minuty, miejsce urodzenia i tym podobne. W związku z tymi informacjami astrolog bez problemu jest w stanie określić życie pytającego. Astrolog dokładnie danej osobie jest w stanie przedstawienie mu tego co było (czyli przeszłości), tego co jest teraz (czyli teraźniejszości) oraz tego co będzie (czyli przyszłości). Dobrze przygotowany horoskop powinien bez najmniejszego problemu danej osobie ukazać jej cele życiowe oraz wszelkie sprawy, na które osoba ta powinna zwrócić swoją uwagę. Jednak jeśli chodzi stricte o horoskopy to musimy doskonale wiedzieć, że od wieków jest naprawdę wiele szkół astrologii. Z tychże szkół to każda z nich ma bardzo różniące się podejście do horoskopu oraz inny nacisk na różnego rodzaju sprawy.

We wszystkich przypadkach punktem, który jest przyjęty przez astrologię jest dokładna data urodzenia danej osoby. Dopiero w drugiej kolejności są to wydarzenia, które w czasie miały już miejsce.

Indywidualny horoskop astrologiczny

Zdecydowanie horoskop astrologiczny indywidualny jest uważany za horoskop najlepszy. Dlaczego? Ponieważ jest stworzony według układu Księżyca, układu Słońca oraz układu planet. Rozpatrywanie ma miejsce na podstawie miejsca urodzenia. Horoskop ten naprawdę wiele mówi o charakterze człowieka, o jego planach, o jego ambicjach oraz o jego celach życiowych. Jednak oprócz tego horoskop mówi bardzo dużo o słabych stronach człowieka oraz o pewnego rodzaju przestrodze na przyszłość. A czy zatem wierzyć w horoskopy? Wiele osób wychodzi z założenia, że horoskopy są bardzo mało wiarygodne, ale czy rzeczywiście tak jest? Przecież astrologia jako dziedzina ma dużo więcej lat niżeli współczesna religia świata. Przez całe wieki astrologia badała jak i także obserwowała związki między ludzkimi charakterami, a horoskopami, a także ich kolejami życia. Powinniśmy wychodzić z założenia, że wszystko co spotyka nas w naszym życiu ma swoje przyczyny jak i także skutek.

Horoskopy są zdecydowanie dla większości z nas fajnym sposobem na nudę oraz także na zabawę. Lubimy się w horoskopy bawić. Uwielbiamy jednak wiedzieć co się nam wydarzy i po prostu od horoskopów jesteśmy w pewnym sensie uzależnieni. Oprócz zwykłego horoskopu warto także zadzwonić czy też wysłać SMS do profesjonalnej wróżki. Wizyty u wróżek są pełne magii. Dodatkowo poczujemy klimat, który jest zdecydowanie nie do opisania. Musimy klimat ten poczuć na własnej skórze.

Horoskop dzienny
Horoskop tygodniowy
Horoskop miesięczny

Aniela Postaw Tarota na Miłośc z Anielą

Mam na imię Aniela. Specjalizuję się w w tłumaczeniu snów. Nasze sny to najlepsze zwierciadło Duszy – nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego warto zaglądać w głąb świadomości i przeżyć, aby na tej podstawie przepowiadać szczęście w Miłości w nadchodzącej przyszłości.

 

W swoich horoskopach nie unikam trudnych tematów sercowych, chcę Ci pomóc w ukształtowaniu życiowej drogi z obecnym lub nowym Partnerem. Podpowiem Ci, czy Twój partner Cię kocha, czy Twój związek to bardziej miłość, czy przyjaźń. Wspólnie z Kartami Tarota Partnerskiego zastanowimy się, czy Twój obecny związek ma przed sobą przyszłość, czy też wkrótce zgaśnie… Napisz lub zadzwoń – sprawdź, co Cię czeka. Dowiedz się, czy będzie to Szczęście, czy raczej trudne zmagania z fałszem i zdradą…

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.ANIELA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 07 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania indywidualnych horoskopów korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min
Marek Wóżbita Marek pomaga osobom samotnym i w związkach w znajdowaniu Miłości

Pochodzę z rodziny gdzie rozwój duchowy był stawiany ponad dobra materialne. W swojej pracy koncentruję się na doradztwie duchowym w sprawach uczuć, w szczególności horoskopach miłosnych. Przepowiadam przyszłość osobom samotnym i w związkach z pomocą Tarota i technik numerologicznych. W mojej pracy największym źródłem satysfakcji są zmiany na lepsze w życiu osób, z którymi mam kontakt i którym mogłem pomóc w relacjach partnerskich. Nie ma niczego ważniejszego niż wskazanie właściwej drogi w procesie budowy relacji z partnerem. Często wróżba miłosna sprowadza się do odpowiedzi na proste pytanie – kocha, nie kocha?

 

Pozwól, że Ci pomogę i przygotuję indywidualny horoskop. Jeżeli wątpisz w uczucia swojej drugiej połowy, boisz się zdrady lub rozstania – to wiedz, że wszyscy zmagamy się z podobnymi rozterkami. Warto sobie pomóc, korzystając z magicznej mocy Kart i Liczb, aby podjąć właściwą decyzje w tak ważnym obszarze jak Miłość…

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MAREK
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 02 4,26 zł z VAT/min