Horoskop Tygodniowy - sprawdź horoskop na najbliższy tydzień

Horoskop tygodniowy na telefon ZA DARMO
Wpisz swoje imię:

Podaj swoją datę urodzenia:

To NIE jest subskrypcja. Odbieranie wiadomości przychodzących jest całkowicie DARMOWE.
Na podany numer otrzymasz odpowiedź przygotowaną za darmo przez Eksperta.
Wpisz swój numer telefonu:

Wpisz pytanie do Eksperta:

Akceptuję regulamin i oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.

Horoskop tygodniowy jest równie popularny jak horoskop dzienny czy miesięczny. Wróżki i wróżbici układają horoskop, korzystając między innymi z mapy zwanej kosmogramem. Każdy znak zodiaku posiada inny horoskop tygodniowy. Horoskop tygodniowy może mieć charakter ogólny lub może być bardziej sprecyzowany, na przykład może dotyczyć wyłącznie spraw miłosnych, finansowych czy zdrowotnych. Najważniejsze, aby horoskop był ułożony pod datę urodzin, dzięki czemu będzie bardziej dokładny. Poniżej znajdują się opisy poszczególnych horoskopów.

Zadzwoń do wróżki, aby poznać swój horoskop

Horoskop tygodniowy miłosny

Horoskop tygodniowy miłosny podpowie Ci jak zachować się w ciągu tygodnia, aby na przykład poprawić relacje z partnerem. Być może wystarczy wykazać się większą asertywnością w swojej relacji z partnerem, aby osiągnąć sukces. Jeżeli nie nie wiesz, czego oczekujesz od związku i partnera, horoskop miłosny pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję. Dowiesz się również czy Twoja zazdrość o partnera jest słuszna oraz jak silna jest Wasza miłość. A może w tym tygodniu warto coś zrobić, aby scementować Wasze uczucie. Ale czy te dni będą sprzyjać jeszcze większemu zaangażowaniu w sprawy miłosne? Może w tym tygodniu podejmiesz decyzję o powiększeniu rodziny? Horoskop tygodniowy wskaże drogę, którą należy podążać.

Wielu singlom horoskop miłosny może podpowiedzieć czy w tym tygodniu spotkają miłość swojego życia. Być może Twoja miłość jest obok Ciebie od wielu lat, tylko nigdy nie zwróciłeś na to uwagi? A może zbyt krytycznie oceniasz potencjalnych partnerów? Aby mieć pewność w podejmowaniu miłosnych decyzji, możesz skonsultować się telefonicznie bądź SMS z naszymi ekspertami.

Horoskop tygodniowy finansowy

Czy w tym tygodniu podjąć ryzyko podczas obrotu swoimi finansami? Czy w tym tygodniu dostanę wymarzone stanowisko? Czy w tym tygodniu moja gehenna się skończy? Takie pytania na pewno nie są Ci obce. Aby podjąć odpowiednie decyzje, poproś o horoskop tygodniowy dotyczący wyłącznie Twoich finansów i spraw biznesowych. Nasi eksperci powiedzą Ci czy w tym tygodniu czeka na Ciebie wymarzony awans w pracy oraz, czy możesz liczyć na upragnioną podwyżkę. Ten horoskop podpowie także czy w tym tygodniu gwiazdy sprzyjają w poszukiwaniu nowej pracy oraz, czy czekają na Ciebie niespodziewane wydatki. Może warto iść drogą, którą prowadzi Cię intuicja?

W ciągu tygodnia może stać się wiele nieoczekiwanych sytuacji, które na przykład mogą Cię pogrążyć. Być może lepiej nie angażować się w nowe projekty, ponieważ nie jesteś na nie jeszcze gotowy? A może pracownicy, na których liczysz, nie są godni Twojego zaufania? Dowiedz się więc, co Cię czeka, aby być w pełni przygotowanym na zbliżające się sytuacje.

Horoskop tygodniowy zdrowotny

Czy w tym tygodniu będę mieć na tyle sił witalnych, aby w pełni cieszyć się każdym dniem? A może pod koniec tygodnia zacznę uprawiać sport, który wcześniej mnie nie interesował? Albo aktywność fizyczna poprawi również moją samoocenę? Czy panujące dookoła wirusy zaatakują również mnie? Czy pod koniec tygodnia będę miał jeszcze siłę na weekendowy wyjazd z rodziną? Nurtują Cię takie albo bardzo zbliżone pytania? Jest sposób, aby na nie znaleźć odpowiedź. Wystarczy zgłosić się do naszych ekspertów, a oni zrobią wszystko w swojej mocy, aby jak najbardziej szczegółowo opisać stan Twojego zdrowia.

Odpowiednio ułożony horoskop tygodniowy dotyczący Twojego zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego pomoże Ci przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu, jakie czekają na Ciebie w tym tygodniu. Ten horoskop może pokazać, w jakim stanie jest Twoja wytrzymałość emocjonalna i samoświadomość. Być może Twoja energia wewnętrzna będzie na tyle mocna, aby popchnąć Cię w stronę wyzwań, które wymagają sporej siły i zaangażowania. Może jednak okazać się tak, że ciągły stres da się we znaki i ten tydzień wcale nie będzie lekki. Możesz zmęczyć się psychicznie i fizycznie. Ale czy tak będzie? Jedynym sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości jest horoskop, który ułożony poprawnie, pokaże czego się wystrzegać, a co pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie.

Horoskop tygodniowy Baran
Horoskop tygodniowy Byk
Horoskop tygodniowy Bliźnięta
Horoskop tygodniowy Rak
Horoskop tygodniowy Lew

Horoskop tygodniowy Panna

Horoskop tygodniowy Waga
Horoskop tygodniowy Skorpion
Horoskop tygodniowy Strzelec
Horoskop tygodniowy Koziorożec
Horoskop tygodniowy Wodnik

Horoskop tygodniowy Ryby

Konstancja Konstancja odkrywa magiczną Moc Tarota

Mam na imię Konstancja. Swoje umiejętności odkryłam w czasach młodości, kiedy to miałam sen traktujący o przyszłości mojej mamy. Dzisiaj wykorzystuję Dar przepowiadania przyszłości do pomocy wszystkim tym, którzy potrzebują indywidualnych horoskopów. Osobom, które z różnych względów chcą wykorzystać Magiczną Moc Tarota do sprawdzenia, co czeka ich w nadchodzącym tygodniu…

 

Wspólnie zajrzymy do Gwiazd i odpowiemy na trapiące Cię pytania dotyczące przyszłości bieżącego związku lub czekających Cię uczuciowych zakrętów – być może w Twoim życiu zagości zupełnie nowe Uczucie do innej osoby. Jeśli cierpisz z powodu problemów w związku lub samotności, skontaktuj się ze mną, a wspólnie pochylimy się nad Twoimi problemami.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop tygodniowy. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.KONSTANCJA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 08 4,26 zł z VAT/min
Leokadia Leokadia - specjalizuje się w Tarocie Miłości

Jestem doświadczoną wróżką i ezoterykiem. Kontakt ze światem duchowym, wróżenie i jasnowidztwo to u mnie rodzinna tradycja – zajmowały się tym moja mama i babcia, które wprowadziły mnie w świat wróżb miłosnych i szeroko pojętej ezoteryki. Moja babcia specjalizowała się we wróżbach z kart klasycznych, natomiast mama była wybitną tarocistką. Dzięki odziedziczonym zdolnościom i przekazanej wiedzy mogę pomagać ludziom w dokonywaniu prawidłowych ocen ich obecnych relacji partnerskich i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów finansowych i zawodowych.

 

Od kilku lat specjalizuję się w horoskopach. Zadzwoń do mnie lub napisz SMS-s, abym mogła poszukać w Kartach wskazówek dotyczących Twojej przyszłości w sprawach najważniejszych, jak Miłość, Praca, Biznes czy Finanse.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop tygodniowy. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.LEOKADIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 06 4,26 zł z VAT/min
Maria Doświadczona terapeutka dusz, ezoteryk i tarocistka

Wróżka Maria – doświadczona tarocistka, terapeutka dusz i ezoteryk. Podczas przygotowywania horoskopów tygodniowych korzystam z pomocy Aniołów, które ubogacają mnie duchowo, zapewniają wewnętrzny spokój oraz równoważą ducha i materię. Jestem osobą bardzo wrażliwą i pomocną.

 

Używam kart Aliestera Crowleya, czyli najlepszego z dostępnych aparatów diagnostycznych. Karty te są niezrównane w terapii osób potrzebujących pomocy w radzeniu sobie z problemami. To dzięki nim mogę zajrzeć w najciemniejsze zakamarki duszy diagnozowanej osoby. Mogę poznać i zrozumieć źródła niepowodzeń i ostrzec przed nadchodzącymi nieszczęściami. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby z problemami lub przeczuwające, że w przyszłości może wydarzyć się coś złego.

Zapraszam do kontaktu SMS-owego i telefonicznego osoby chcące poznać swój indywidualny horoskop tygodniowy. Postawię horoskop specjalnie dla Ciebie...
Wyślij SMS o treści GWIAZDY.MARIA
na numer 73550 3,69 zł z VAT/SMS Telefon 708 677 100 - wewnętrzny 01 4,26 zł z VAT/min